SOSYAL MEDYA REKLAMLARI

Bırakın Biz Çözelim

  • Bugün iş dünyasının en önemli müşteri kaynağı internetdir. Bu kadar basit ve net. Son  zamanlardaki dijital olan her şey deki ilerleme, kısıtları ortadan kaldırıyor ve herkesin hayatını  ve işini etkileyen heyecan verici olanaklar açıyor.

  • Sosyal medya ise internet de insanları en çok cezbeden, dünya nüfusunun nerede ise yarısının kullandığı araçlar haline gelmiş bulunmaktadır. 

Sosyal ağ kavramı

NEDEN FACEBOOK

En Kazançlı Reklamın Şifrelerini Bırakın Biz Çözelim

  • Facebook bu gün 2 milyar aktif kullanıcılı bir platform. Facebook bu kadar insanın bilgisini barındırdıği bilgi depoları var ve bu bilgileri yöneten bir algoritma. Bu algoritmanın gücünü arkamıza alıp sizin için en kazançlı reklamları hazılıyoruz. 

  • Bir araştırma şirketi olan Morpace Facebook’un Markalar üzerindeki etkisini araştırmış. Varılan sonuçlara göre, kullanıcıların %41’i “sevdikleri ürünü veya markayı arkadaşlarına göstermek” için Facebook üzerinden ürün/marka sayfalarına üye oluyor, %36’sı Facebook’u ürün araştırması yapmak için iyi bir araç olarak görüyor. Katılımcıların %68’inin arkadaş listesindeki biri tarafından yapılan pozitif bir yorumun satın alma kararlarını direk olarak etkilediğini kabul ediyor,

facebook.jpg

İNSTAGRAM REKLAMLARI

Bırakın Biz Çözelim

  • Gençlerin buluşma noktasını hoş geldiniz. İnstagram son zamanların en hızlı yükselen sosyal platformu. 

  • Her guruptan insanların kullandığı platform Facebook tarafından satın alındı ve şuan Facebook ve İnstagram senkronize bir şekilde çalışıyor. Bu kadar insanın bulunduğu ortamı pazarınız haline getirin ve hizmetlerinizi burada müşterilerinize sunun. 

seguidores-instagram.jpg